اردوی شیراز دانش آموزان پایه نهم متوسطه دوره اول رهیار

شهر زیبای شیراز به عنوان مقصد آخرین سفر دوره متوسطه اول دانش‌آموزان انتخاب شد. با توجه به این‌که این اردو آخرین اردوی خارج از شهر دانش‌آموزان پایه نهم در دوره متوسطه اول بود، تمامی مسئولان تلاش نمودند تا خاطراتی ماندگار در ذهن بچه‌ها باقی بماند.اردوی شیراز متوسطه دوره اول رهیار (3).jpg

سفر شیراز دانش آموزان پایه نهم متوسطه دوره اول – بهمن 97

شهر زیبای شیراز به عنوان مقصد آخرین سفر دوره متوسطه اول دانش‌آموزان انتخاب شد. با توجه به این‌که این اردو آخرین اردوی خارج از شهر دانش‌آموزان پایه نهم در دوره متوسطه اول بود، تمامی مسئولان تلاش نمودند تا خاطراتی ماندگار در ذهن بچه‌ها باقی بماند. این سفر از تاریخ 13/11/1397 الی 19/11/1397برگزار گردید. برنامه‌های تفریحی و بازدیدهای متنوعی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شد که از جمله آن‌ها می‌توان به بازدید از سعدیه، باغ ارم، حافظیه، پاسارگاد و تخت جمشید اشاره نمود. در این بازدیدها به صرف تماشای این اماکن اکتفا نشد و سعی شد تا با ارائه اطلاعات به دانش‌آموزان سطح دانش آن‌ها نیز بالا برود. دانش‌آموزان پرانرژی همواره لذت بسیار زیادی از فعالیت‌های ورزشی می‌برند و به همین دلیل نباید از فعالیت‌های ورزشی و تفریحی نیز غافل شد. از همین رو دانش‌آموزان برای یک فعالیت هیجان‌انگیز به پیست اسکی سپیدان رفتند. استقبال آن‌ها از این برنامه فوق العاده بود. از دیگر فعالیت‌های برگزار شده در این اردو می‌توان به، طبیعت‌گردی و استفاده از سالن ورزشی و امکانات زمین چمن فوتبال اشاره نمود.

در نظرسنجی که بعد از برگزاری اردو به عمل آمد، دانش‌آموزان شرکت‌کننده رضایت 84 درصدی از اردو داشتند که بسیار عالی است. از میان برنامه‌های برگزار شده بازدید از تخت جمشید در میان دانش‌آموزان از بیشترین محبوبیت برخوردار بود و حافظیه و باغ ارم نیز در رتبه‌های دوم و سوم محبوب‌ترین مکان‌های بازدیدی از نظر دانش‌آموزان قرار گرفتند. همچنین در میان برنامه‌های ورزشی برگزار شده، پیست اسکی سپیدان بیشترین رضایت دانش‌آموزان را در بر داشته است.

اردوی شیرازاردوی شیرازاردوی شیرازاردوی شیرازاردوی شیراز